קריקטורות לאירועים

קריקטורות לאירועים 2019-04-07T17:10:08+00:00

מהי אטרקציית הקריקטורות לאירועים

האירוע שלכם יכול לקבל תפנית מעצימה ע"י אטרקציית הקריקטורות המקצועית והפנטסטית הזו.
לשמר לאורחים זיכרון מיוחד של ציור קריקטורה שלהם שימוסגר בקפידה ויקשט את קירות החדר, ויזכיר בדרך מאוד אומנותית וקריקטורית, את האירוע הזכור והמקסים. את החיוכים הגדולים של האורחים לאורך האטרקציה מלאת החן.

ביד מיומנת ועדינה למראה, עם חיוך גדול, אהבה רבה והמון ידע מאלפי ציורים קודמים ומאות לקוחות מרוצים, יוצרת בתאל הקריקטוריסטית את האירוע המיוחד כ"כ של אומנות הקריקטורות. בין אם זוהי בת מצווה, בר מצווה, חתונה, אירוע עסקי או כל מפגש חברתי אחר.

הקריקטורות יוצרות את הצחוק וההומור העדין, שבקבלת קריקטורה עצמית שבה אתה יכול לרגע לצחוק ולהינות מהמראה הייחודי שלך ושל כל אחד מחבריך. אורחים מולהבים רבים באירוע יהנו ללמוד מהצד את אומנות הקריקטורות – את הזווית הספציפית שדרכה מתבונן הקריקטוריסט בכדי ליצור את הנופך המיוחד, את הקווים שמרכיבים את תווי הפנים המאוד ספציפיות של כל אחד מהמצטיירים המחויכים, את היד הזריזה, שאינה עוצרת לרגע, אשר יודעת גם להחמיא מצד אחד לכל מצטייר וגם להפוך אותו מצד שני לקריקטורה של ממש, ולהבחין איך לאט זו נהיית יצירה מיוחדת למראה…

אירוע מיוחד במינו - בת מצווה מתוקה עם אטרקציית הקריקטורות - מהקריקטוריסטית בתאל

קריקטורות בבת מצווה

אטרקציית קריקטורות מדהימה וחווייתית לאירועי בת מצווה

קריקטורות בבת מצווה

קריקטורות בבר מצוות

אטרקציית קריקטורות מדהימה וחווייתית לאירועי בר מצווה

קריקטורות בבר מצווה

קריקטורות באירועי חברה

אטרקציית קריקטורות באירועי חברה

קריקטורות באירועי חברה

קריקטורות בחתונות

אטרקציית קריקטורות בלתי נשכחת בחתונה

קריקטורות בחתונות

אז מה אתם מקבלים בעצם?

שעת ההגעה לאירוע:

בתאל הקריקטוריסטית מגיעה כחצי שעה לפני תחילת האירוע, וזהו הזמן הפרטי של כל בני המשפחה להנות מהיחס החם, וכמובן מקריקטורות אישיות ומושקעות נוספות עד להגעתם של האורחים היקרים לאירוע!

במידה וזהו אירוע בר / בת מצווה או יום הולדת – ישנה גם אפשרות לציור קריקטורה מושקע וצבעוני של כוכב / כוכבת האירוע על קאפה ענקית! שבמשך האירוע הציור הענק יונח על קן ציור נוסף שבתאל הקריקטוריסטית מביאה עמה לאירוע ויכלול בתוכו את ברכות האורחים נרגשים! הציור המדהים ישמש כמתנה ומזכרת נפלאה לבני המשפחה הנרגשים! (ללא עלות)

שעת סיום:

עד 4 וחצי שעות, או עד תום האירוע ואחרון המצטיירים.

ניהול התור:

התור מתבצע בצורה מסודרת ונוחה לכולם, ע"י דף תורות שבתאל הקריקטוריסטית מביאה עמה, באופן ממוספר ומסודר רשום שמו של כל מצטייר עתידי לשיקבל את הקריקטורה המיוחלת. בדרך זו נחסכות חוסר הנעימויות לאורך אטרקציית הקריקטורות, וכל אחד מהאורחים יודע באיזו שעה הוא מגיע, מי לפניו ומי אחריו. כך כולם יכולים להנות מהפקת האירוע ומשלל האטרקציות שהכינו להם בעלי השמחה, בזמן שהם ממתינים לתורם.

חומרים:

באפשרותם של בעלי השמחה לבחור על איזה מבין החומרים ירצו שהקריקטורות יצויירו – דף או קאפה. (החומרים איכותיים מאוד)

בסיום הציור, המוצר נכנס באסתטיות לשקית ניילון תואמת ואסתטית בגודל זהה, המסייעת לשמירת הציור לאורך האירוע. (יש אפשרות גם לשמור את הציור אצל בתאל הקריקטוריסטית בתוך סלסלה מסודרת). האיור עצמו נעשה ע"י טושי גרף מקצועיים בעוביים שונים בצבע שחור. והצביעה נעשית באמצעות צבעי פסטל ייחודיים המעניקים לציור נפח תלת מיימדי מעניין וכמובן קשת רחבה של צבעים המותירים תחושת חיות יוצאת דופן.

זמן הציור:

הקריקטורות של בתאל מוערכות בין השאר גם  ע"י מהירות הציור וזריזות היד המדהימה בשילוב מנצח עם רמת גימור גבוהה, הומור,  ודימיון רב. זוהי איכות ללא פשרות, שתשאיר אתכם ואת האורחים שלכם נדהמים ונרגשים. מוזמנים לבדוק זמנים… 🙂

  • קריקטורה שחור לבן – כ 1.5 – 2 דקות.
  • קריקטורה עם נגיעות צבע – כ 3 דקות.
  • קריקטורה בעלת צבע מלא – כ 6 דקות.

אקסטרה חדשה וייחודית

בנוסף, הכנסנו בשבילכם אקסטרה חדשה וייחודית! כלולה במחיר האטרקציה!

ציור קריקטורה מטריף על קאפה גדולה בגודל חצי גיליון (70*50 ס"מ) של כוכב האירוע! אשר עליו האורחים והמשפחה ירשמו ברכות ואיחולים חמים (בטושי פרמננט צבעוניים ומיוחדים),
כל זאת, בזמן שהציור מוצג על קן ציור קלאסי לכל אורך האירוע.

בתום האירוע המשפחה תקבל את הציור המלא באהבה, כאשר הוא מאובזר בוו תליה מאחור ושקית ניילון מותאמת שתשמור עליו.
ויהוו זיכרון מרגש לאורך השנים!

להתעניינות פשוט תתקשרו: 052-4884373 – בתאל 🙂

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ והיכרות חייגו 052-4884373 (בת-אל) או השאירו פרטים בטופס