מהי באמת מהירות הציור של הקריקטוריסט

הדרכים לבדוק מהי באמת מהירותו של הקריקטוריסט במהלך האירוע (כמובן בתנאי שהמהירות לא פוגמת באיכות הקריקטורה): קריקטורות נחשבות כאשר הן איכותיות ומהירות, שני דגשים אלו יוכלו לגרום להצלחתה של האטרקציה ולהנאתם של האורחים.

כדאי שתדעו: בניסיון לקנות את ליבם של הלקוחות, קריקטוריסטים מסוימים נוטים להגזים ולהעצים את מספר האורחים שיצוירו באירוע. הדבר שמקל עליהם לעשות זאת היא העובדה הפשוטה – שסביר להניח שלא תצליחו לגלות מהו מספר הקריקטורות שהוא באמת ציור (משום שכניראה לא תעמדו לידו כל האירוע) – על כן, אין בידיכם שום דרך לברר מהו ההספק האמיתי של הקריקטוריסט!

איך פועלים: אם אכן הקריקטוריסט טוען שהוא מספיק לאייר מעל 60 או 70 קריקטורות ב 4 שעות – כדאי שתדעו – או שהקריקטורות שלו אינן מושקעות במידה מספקת, או שתיקחו את מה שהוא אומר בעירבון מוגבל…

כדי לבדוק מהו ההספק האמיתי, רצוי שתעשו את הדברים הבאים:

  • אין כמו מראה עיניים: קבעו איתו פגישה ובקשו ממנו לצייר אתכם, (כך תוכלו לתת את דעתכם על האיכות ולהשוות בין עוד קריקטוריסטים ברשת, ובנוסף תוכלו לחוות את מזגו, נהלו איתו ‘סמול טוק’ בדרך זו תגלו אם אתם מתחברים אליו או לא).
  • בקרו באירוע שלו: עמדו בפינה, ופשוט – מדדו זמן! (מספיק למדוד אפילו קריקטורה אחת או שתיים בכדי לקבל פרספקטיבה נכונה).
  • בקשו חלוקת מספרים באירוע לאורחים: כך תדעו בדיוק כמה קריקטורות צייר. (יש קריקטוריסטים שנוהגים להציע זאת מראש – רישמו נקודה לזכותם, זוהי הוכחה לאמינות).
  • השיגו חוות דעת אותנטית על האמן! בקשו אפילו ממנו טלפונים של לקוחות ממליצים ושאלו אותם את השאלות החשובות.

אם מהלך זה אינו מספק אתכם, תוכלו לבקר בפייסבוק של הקריקטוריסט, במידה ותמצאו שם תגובות מלקוחות, שלחו להם הודעה ונהלו איתם שיחה אמיתית ועניינית על איכות האטרקציה שהעניק להם.

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ והיכרות חייגו 052-4884373 (בת-אל) או השאירו פרטים בטופס


2018-01-03T15:06:20+00:00