אודות

אודות 2019-03-12T16:14:29+00:00

קצת עלי

נעים מאוד, שמי בת-אל אסולין, מאיירת וציירת בעלת חזון גדול כבר מגיל קטן, מחזיקה בחיוך תמידי שמלווה אותי לכל מקום, וכל זה עם הרבה אהבה והערכה לתחום האומנות.

במשך שנותיי כילדה התמקדתי  באומנות ובציור – וכך כבר מגיל 15 עבדתי בשילוב עם עריית נתניה וציירתי בכיכר העצמאות את התיירים באופן קריקטוריסטי וריאליסטי. כבר אז כילדה צעירה  היה לי ברור שאעסוק בציור בבגרותי.

הקריקטוריסטית מציירת קריקטורות ובכך מעניקה מתנה ומזכרת לאורחים הנרגשים באירוע

שנתיים לאחר מכן, בגיל 17 כבר התחלתי בציורי קירות בבתים פרטיים, פרסמתי את עבודתי מפה לאוזן, דבר שמאוד מהר התפשט כשמועה מוצלחת על הציירת הצעירה. בלימודיי ביסודי ובתיכון הוכרתי כאומנית של בית הספר, ומאז (לפני כעשור) ועד היום, עוד תלויים חלק מיצירותיי על קירות המזדרונות הישנים של בית הספר.

ובהמשך לכך, בגיל מאוחר יותר סיימתי את לימודי האומנות שכוללים ציור, גרפיקה ועיצוב חזותי.

לאורך השנים, גיליתי על עצמי דברים רבים, את הנתינה המדהימה שמתרחשת באומנות, ההתרגשות מכל יצירה ואת דרך ההבעה על הדף שיכולה לספר כ”כ הרבה. כך פיתחתי את עצמי ואת סגנונותיי. אני אומנם צעירה, אך בעלת ניסיון עמוק בתחום האומנות, פועלת בכל יצירה מעומק הלב – לכן אני גם פרפקציוניסטית מאוד בעבודותיי, אני פשוט משקיעה את כולי לכל ציור וציור שמוענק, משום שחשוב לי שמקבל הציור ייהנה מהחוויה ומהמתנה הזו שניתנה לו עם כל הרגש, המקצועיות והאהבה.

B4ART אומנות הקריקטורות באירועים

כיום אני עומדת בראש בית העסק  “בי פור ארט”, המתמחה באומנות הקריקטורות באירועים, בציור רב גוני של אנשים, קריקטורות, ציורי שמן ועוד.
העסק שלי מציע ללקוחותיו שרותי איור מדליקים שיהפכו כל אירוע לחוויה מיוחדת וכיפית ומזכרת מיוחדת ומדליקה כזאת שהאורחים שלכם יוכלו להנות ממנת לשנים רבות.

וזכרו, כל חלום אפשר להגשים!
להתעייצות חייגו אלי לטלפון: 052-4884373
שלכם, בתאל הקריקטוריסטית

מגוון השירותים שלי

  • אטרקציית קריקטורות ייחודיות וחווייתיות לאירועים (בר / בת מצווה, חתונות, ימי הולדת, אירועים עסקיים, ירידים ולשמחות מכל הסוגים).

  • הזמנות קריקטורה ייחודיות ובעבודות יד או ממוחשבות לאירועים.

  • מתנות ומזכרות של קריקטורות אישיות ומקצועיות לאורחים באירועים השונים.

  • מתנות לקבוצות עסקיות.

  • שיעורי ציור מקצועיים אחד על אחד ובקבוצות ע”י בתאל הקריקטוריסטית.

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ והיכרות חייגו 052-4884373 (בת-אל) או השאירו פרטים בטופס